Grafik | Informatyk | Obsługa sklepu internetowego
=mlamp.pl=
Włocławek, Kujawsko-pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Jesteś kreatywny / -na, i lubisz zdobywać nowe umiejętności? Szukasz pracy w młodym i prężnie rozwijającym się zespole? Aplikuj do nas aby wziąć udział w rekrutacji mlamp.

pl mlamp.pl - jesteśmy jednym z najbardziej rozpoznawalnych e-sklepów z branży oświetleniowej w kraju. Pozycję tą wypracowaliśmy w ciągu kilku lat.

Nasz zespół tworzą młodzi absolwenci uczelni wyższych, szkół średnich, jak i studenci. Obecnie szukamy równie energicznych i zmotywowanych Kandydatów, którzy do nas dołączą.

Co dla Ciebie oferujemy : - umowę o pracę na pełen etat lub na umowę zlecenie po okresie próbnym - pozytywną atmosferę i stałe wsparcie ze strony zespołu -

niezależne stanowisko i wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania zadań - szkolenie z projektowania grafik i przygotowywania ogólnokrajowych kampanii marketingowych -

udział w tworzeniu najlepszego sklepu internetowego w branży - znaczne podniesienie kwalifikacji zawodowych i zdobycie cennego doświadczenia Jakie będą Twoje zadania i czego oczekujemy : -

komunikatywności i kreatywności - wysokiego wyczucia estetyki - dokładności i zaangażowania w powierzone obowiązki - obsługa informatyczna sklepu internetowego i sprzętu IT -

znajomość jednego z programów graficznych typu Corel / GIMP / PS lub Illustrator - mile widziana znajomość narzędzi marketingowych / social media / technik SEO -

mile widziana znajomość HTML, PHP i JavaScript - znajomość środowiska MS Office - min. wykształcenie średnie Prowadząc rekrutację zwracamy uwagę na Twój charakter i pozytywne nastawienie.

Jeśli nie masz doświadczenia, wystarczą nam Twoje chęci i otwarta głowa - wszystkiego Cię nauczymy : ) Pracujemy w siedzibie naszej firmy we Włocławku, a na Twoje zgłoszenie czekamy do 31.

05.2019 r. W ramach rekrutacji rozpatrywane będą wyłacznie zgłoszenia z CV i zdjęciem opatrzone klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu o pracę dla realizacji procesu rekrutacji zgodnych z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) oraz z Ustawą z dnia 10.

05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27.

04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO) Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku