Operator opryskiwacza - Florentyna gm. Żelazków
Daifressh Berry Sp.zo.o.
Żelazków, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl
 • rolą będzie obsługa sprzętu (opryskiwacza) , a także zarządzanie procesem aplikacji środków, lecz - Podstawowym obowiązkiem operatora opryskiwacza jest koordynacja i wykonywanie aplikacji pod nadzorem przełożonego - idealny kandydat powinien posiadać świadectwo kwalifikacji dla operatora opryskiwacza lub być gotowy podjąć taki kurs opłacony przez pracodawcę, - dodatkowym atutem będą umiejętności w obsłudze sprzętu rolniczego oraz zdolności napraw i konserwacji sprzętu w podstawowym zakresie, - praca przy uprawie owoców miękkich (truskawka) w nowych technologiach na tzw.
 • rynnach - operator korzysta z profesjonalnego , bezpiecznego sprzętu tj. traktor z kabiną oraz nowoczesny opryskiwacz ciągniony z pełnymi funkcjami do aplikacji środków ochrony roślin, Jest to ofert na pełny etat lub połowę etatu w zależności od warunków.

  W okresach dużego zapotrzebowania sezonowego kandydaci muszą być dostępni w godzinach pracy i / lub weekendach w razie potrzeby w godzinach popołudniowo-wieczornych.

  Operator opryskiwacza współpracuje z menedżerem farmy i członkami zespołu. Stanowisko podlega Managerowi Farmy / Plantacji .

  Podstawowe funkcje i obowiązki Pracownik w ramach pracy może być przekierowany do innych prac pomocniczych (koszenie, kierowanie traktorem, konserwacje maszyn) jeżeli będzie to pełny etat.

  Pracownik będzie prowadził również prowadził ewidencje środków ochrony roślin oraz koordynował dostawy i zapasy.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku