Kierowca C+E - 2700 € Netto- System 2/1, 2/1, 3/1
Luksmann
Kraków, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA
 • LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko : Kierowca C+E - 2700 € Netto- System 2 / 1, 2 / 1, 3 / 1 region zatrudnienia : Kassel, HesjaPodstawowe obowiązki : jazda na zestawie z BDF z osią skrętną;
 • MAN, DAF (firma oferuje szkolenie)przewóz paczek dla DPD przejazd na trasach w transporcie krajowym (trasy tygodniowe lub dwutygodniowe poza bazą firmy)praca od poniedziałku godz.

  14.00 do soboty do godz. 9.00.Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach : możliwa praca stała, 3 / 1, 6 / 2, 2 / 2 lub 2 / 1praca od poniedziałku godz.

  14.00 do soboty do godz. 9.00pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,niemiecką umowę o pracę na czas określony zawartą bezpośrednio z pracodawcąSzacunkowa kwota netto wynosi 2200-2700 € netto, w zależności od klasy podatkowej i wybranego systemudarmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcęKażdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy : pracę w stabilnych finansowo firmach terminowość wynagrodzeń,prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku,pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnieniaWymagamy : prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy,mile widziane doświadczenie jako kierowca CEpodstawowej komunikacji w j.

  niemieckim i angielskimZainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres : rekrutacja luksmann.

  pl Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. +48 500800870Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.

  plProsimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul.

  Podwale 1 / 83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art.

  10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

  Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku