Młodszy specjalista działu windykacji
TMT Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
‎9 godz. temu
source : Lento.pl

Opis firmy : Jesteśmy liderami w branży prywatnego doradztwa finansowego. Od blisko 10 lat specjalizujemy się w doradztwie i kompleksowej obsłudze finansowej firm z sektora MŚP.

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na : Monitoringu portfela Klientów z przeterminowanymi należnościami Weryfikacji finansowej Klientów (credit check) Telefonicznym negocjowaniu i ustalaniu warunków spłaty zadłużenia Bieżącej windykacji niezapłaconych faktur Dbałości o kompletność i aktualność baz danych Klientów Generowaniu regularnych zestawień należności wraz z monitoringiem płatności Wymagamy : Sprawnego posługiwania się MS office, w szczególności Excel Umiejętności pracy w grupie (mamy zgrany zespół!) Zdolności do pracy pod presją Zaangażowania w wykonywane zadania Wysokorozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych.

Dużej motywacji do pracy, samodzielności i zorientowania na cel Bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności, szybkości Oferujemy : Umowę o pracę dla najlepszych Atrakcyjne wynagrodzenie Dodatkowo system premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju osobistego Pracę nowoczesnej organizacji, w najdynamiczniej rozwijającym się sektorze rynku finansowego Pracę w atrakcyjnej lokalizacji -

centrum Warszawy Imprezy integracyjne, eventy, wspólne wyjścia Aplikacja : Osoby chętne do rozpoczęcia kariery w TMT Sp.

z o.o. prosimy o przesyłanie CV wraz z krótką notatką o sobie. Klauzula : Aplikując na ofertę pracy wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.

08.1997 (Dz. U. 2016 r. poz. 922). Administratorem Twoich danych osobowych będzie TMT Sp. z o.o.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku