Pracownik ds. składania pudełek kartonowych
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Piaseczno
3 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Piaseczno

Oferta :

  • Praca na 2 zmiany od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie - stawka godzinowa + premia miesięczna
  • Dłuższa perspektywa współpracy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup : dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Wymagania :

  • Zdolności manualne
  • Wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Zadania :

  • Pakowanie gazetek reklamowych
  • Sklejanie pudeł kartonowych
  • Foliowanie i etykietowanie asortymentu
  • Prace manualne
  • Wsparcie w obszarze produkcji
  • Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści PIASECZNO pod numer 696 016 687 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach!