Instalator Sieci Teleinformatycznych
OrNet Sp. z o.o.
Lubin, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Wymagania : 1.Znajomość zasad funkcjonowania sieci teleinformatycznych 2.Wykształcenie min. średnie telekomunikacyjne / teleinformatyczne.

3.Zdolność do pracy na wysokości 4.Uprawnienia SEP do 1 kV 5.Posiadanie prawa jazdy 6.Mile widziane zdolności organizacyjne i kierowania zespołem Opis stanowiska : 1.

Wykonywanie sieci i instalacji teleinformatycznych w technologii kablowej i radiowej 2.Wykonywanie pomiarów sieci telekomunikacyjnych i teleinformatycznych budowanych w technologii kablowej i radiowej 3.

Wykonywanie instalacji urządzeń radiowych 4.Konfiguracja urządzeń aktywnych sieci Oferujemy : 1.zatrudnienie w stabilnej firmie 2.

wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności 3.dodatkowe wynagrodzenie zależne od wyników 4.szkolenia certyfikujące z zakresu wykonywania instalacji sieci i urządzeń 5.

samodzielne i odpowiedzialne zadania

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku