Koordynator sekcji z zajęciami Sztuk Walki/Akrobatyki
Kawashi Group
Puławy, Lubelskie
1 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dalszym rozwojem Grupy Kawashi zajmującej się nowymi dyscyplinami sportowymi powstałymi na bazie tradycyjnych sztuk walki oraz akrobatyki.

Poszukujemy młodych ludzi z doświadczeniem w sztukach walki tj. Karate, Taekwondo lub Akrobatyki / Gimnastyki do współpracy przy tworzeniu i prowadzeniu nowych sekcji Akademii Kawashi na terenie woj.

mazowieckiego, podlaskiego oraz lubelskiego gdzie odbywałyby się treningi z zakresu Sportowego Karate / Trickingu / Akrobatyki.

Poszukujemy : - osób odpowiedzialnych do prowadzenia własnej sekcji z zajęciami sztuk walki z elementami akrobatyki. Wg Naszego programu treningowego.

 • koordynatorów / instruktorów do tworzenia i prowadzenia własnych sekcji pod szyldem Akademii Kawashi na terenie woj. mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego.
 • Wymagania : - Doświadczenie w przynajmniej jednej z wymienionych dyscyplin : sztuki walki, akrobatyka, gimnastyka - Dobry kontakt z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć.

 • Zaangażowanie i chęć dłuższej współpracy oraz rozwój własny z zakresu w.w dyscyplin sportowych. Zadania : - Prowadzenie zajęć dla dzieci od 4 r.
 • ż oraz młodzieży, zgodnie ze standardami Naszego programu. - Z Naszym wsparciem, organizacja oraz promocja sekcji w swoim regionie.

  Oferujemy : - zatrudnienie na umowę zlecenie lub inną formę współpracy w zależności od ustaleń - szkolenia przygotowujące do pracy -

  sprzęt sportowy oraz wszelkie materiały pomocne przyprowadzeniu zajęć - wszelką pomoc merytoryczną, marketingową przy rozwijaniu własnej sekcji -

  Udział w wydarzeniach organizowanych przez Grupę Kawashi : zawody, pokazy, obozy, seminaria / warsztaty itp. - godziny pracy oraz stawki zależne od formy współpracy Zapraszamy do kontaktu ! Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie swojego CV na Szczegółową ofertę oraz formy współpracy przedstawimy wybranym osobom.

  W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.

  o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz.U.z 2002r. nr. 101.,poz.926 ze zmianami)

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku