Inżynier Budowy
Kajima Poland Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie wszystkich aspektów działań dla robót inżynierskich,
  • Wspieranie Kierownika Budowy i przygotowywanie procesów technologicznych,
  • Bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi; nadzór pracy pracowników podwykonawcy,
  • Monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac,
  • Kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości,
  • Przygotowywanie dokumentów do odbioru robót (dokumentacja powykonawcza),
  • Uaktualnianie harmonogramu prac na kontrakcie.
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do pracy w delegacjach,
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów i dokumentacji projektowej,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • To oferujemy

  • Pracę przy dużych i interesujących projektach w międzynarodowych zespołach,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatną opiekę medyczną, Multisport, ubezpieczenie NNW i ubezpieczenie Covid 19),
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji projektów z zastosowaniem nowoczesnych technologii,
  • Pracę przy projektach certyfikowanych ekologicznie (BREEM, LEED, DGNB),
  • Atrakcyjne ścieżki szkoleniowe dla pracowników.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • Kajima Poland Sp. z o.o.

    Kajima Poland Sp. z o.o. jest firmą budowlaną, która należy do działającej na całym świecie grupy Kajima Corporation. Specjalizujemy się w tworzeniu i projektowaniu budynków przemysłowych, centrów logistycznych, biurowców, kompleksów mieszkalnych i obiektów handlowych.

    Współpracujemy z wieloma klientami lokalnymi i międzynarodowymi. Tworzymy silny, zaangażowany zespół złożony z doświadczonych inżynierów i projektantów.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).