Inżynier Testu w Obszarze Rozwoju Produktów
Global Control 5 S.A.
Gdańsk, pomorskie, Polska
‎7 godz. temu
source : Praca

Atmosferę pracy tworzą niezwykli ludzie

Dołącz do zespołu Global Control 5 S.A.

na stanowisko :

Cel stanowiska : Bierze udział w definicji i ocenie jakości produktu. Realizuje działania w zakresie testów walidacyjnych produktów firmy w celu wykrycia i wyeliminowania usterek oraz rekomenduje wprowadzania usprawnień w produkcie i sposobie testowania.

Zakres obowiązków :

  • Wpływ na wymogi jakościowe produktów
  • Ocena jakości produktu
  • Tworzenie scenariuszy testowych zgodnie z wymaganiami
  • Tworzenie i dobór sprzętowych i programowych narzędzi testowych
  • Automatyzacja scenariuszy testowych oraz procesu testowego
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, środowiskowych, niezawodnościowych urządzeń w tym w środowiskach użytkowych
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej testów
  • Raportowanie wyników testów i błędów
  • Ścisła współpraca z pozostałymi zespołami technicznymi w firmie
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne : automatyka, elektronika, informatyka lub pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczeń związanych z procesem testowania oprogramowania i urządzeń elektronicznych
  • Znajomość zagadnień testowania oprogramowania i urządzeń elektronicznych
  • Znajomość programowych i sprzętowych narzędzi testowania
  • Umiejętność pisania scenariuszy i przypadków testowych
  • Umiejętność tworzenia sprzętowych i programowych narzędzi testowych
  • Znajomość jednego z języków programowania : Python, Labview, C
  • Znajomość systemów kontroli wersji : np. Git, SVN
  • Umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na pracę w metodykach Agile
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)
  • Mile Widziane będzie :

  • Certyfikat ISTQB poziom podstawowy
  • Znajomość aplikacji JIRA
  • Praktyczna wiedza o sieci i komunikacji (protokoły IP, SSL, routing, DHCP, DNS)
  • Znajomość podstawowych zagadnień automatyki HVAC, systemów BMS
  • Praktyczna znajomość z zakresu funkcjonowania i testowania układów elektronicznych
  • Doświadczenie w testowaniu urządzeń z oprogramowaniem wbudowanym
  • Oferujemy :

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole nad produktami, które oferowanymi na całym świecie
  • Szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko prac
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów firmowych prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Zgłoś tę pracę