Mlodszy/A ksiegowy/A z j.niemieckim
Techem Services
Katowice, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko : Mlodszy / a ksiegowy / a z j. niemieckim Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za : Obsługę procesów księgowych (faktury zakupowe) w systemie SAP, Wdrożenie i ewidencję rozrachunków z dostawcami, Rozliczanie kosztów podróży, Zarządzanie i nadzór nad rachunkami bankowymi, Monitoring codziennych przepływów środków pieniężnych, Monitorowanie i koordynację interfejsu rozliczeniowego.

Oczekujemy : Wykształcenia minimum średniego preferowane w kierunku księgowości Umiejętności analitycznego myślenia Podejścia procesowego do wykonywanych zadań Chęci rozwoju w dziale księgowości Dobrej znajomość języka niemieckiego Dokładności, zaangażowania i skrupulatności Gotowości do uczenia się Oferujemy : Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie, Bogaty system benefitów i świadczeń socjalnych, Codzienny kontakt z językiem niemieckim Przyjazne międzynarodowe środowisko pracy

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku