PRODUKCJA SAŁATEK - KIEROWNIK LINII PRODUKCYJNEJ
E&A Agencja Zatrudnienia
Krakow, PL
‎10 godz. temu
source : Europa.jobs

Praca w Holandii w systemie zmianowym w miejscowości Helmond, w firmie która jest dostawcą wysokiej jakości krojonych warzyw do supermarketów na stanowisku kierownik linii produkcyjnej.

Zakres obowiązków : - kierowanie i nadzorowanie grupą pracowników- praca przy rozbudowanej linii produkcyjnej w dynamicznej firmie- kontrolowanie przestrzegania regulaminu firmy i zasad związanych z higieną (BHP)- ustawianie maszyn zgodnie z wytycznymi (prędkość, ilość, odpowiednie dozowanie itp.

wykonywanie i rejestrowanie kontroli jakości produktów i procesów- rejestrowanie danych produkcji- pomoc przy awariach sprzętu- sygnalizowanie na czas niedoskonałości w produkcie, np.

odstępstwa od jakości i ilościOferujemy : - atrakcyjną stawkę godzinową min. 13,04 € / h brutto + dodatki z możliwością podwyżki- Dodatek wakacyjny i urlopowy : - dodatek urlopowy : 8,30% dochodów brutto, naliczane od godz.

podstawowych- dodatek wakacyjny : 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych- dla części pracowników możliwość rozwoju i podwyżki związana ze zmianą stanowiska (operator, liniowy) oraz możliwość stałego kontraktu u klienta- stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce- dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj.

kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów- sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem- opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika- możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski- rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatekWymagania : - dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego- gotowość do pracy zmianowej- wykształcenie min.

średnie- odpowiednia wiedza lub doświadczenie na podobnym stanowisku- znajomość Microsoft Office- mile widziana znajomość przepisów higieny BHP- umiejętności techniczne- umiejętność pracy zespołowej i kierowania grupa pracownikow