Рабочие на автозавод / Pracownik do fabryki samochodów
HR POWER sp. z o.o.
Gliwice, śląskie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Рабочие на автозавод / Pracownik do fabryki samochodów

Miejsce pracy : Gliwice

Twój zakres obowiązków

 • проверка качества изготовленных деталей и устранение брака в случае необходимости / kontrola jakości produkowanych części i usuwanie wad w razie potrzeby;
 • эксплуатация машин и механизмов в соответствии с действующими правилами и инструкциями / eksploatacja maszyn i mechanizmów zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami;
 • контроль качества комплектующих и готовой продукции / kontrola jakości komponentów i wyrobów gotowych;
 • упаковка готовой продукции / pakowanie wyrobów gotowych;
 • подготовка и доставка деталей на место монтажа / przygotowanie i dostarczenie części na miejsce montażu;
 • монтаж продукции / montaż części.
 • Nasze wymagania

 • Работа не требует каких-то специальных навыков / Praca nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności;
 • Работа в комфортных условиях / Praca w komfortowych warunkach.
 • To oferujemy

 • Доплата за своё жилье - около 300 зл / месяц нетто / dopłata do mieszkania-ok. 300 zł / miesiąc netto;
 • Выдаем рабочую одежду / Rozdajemy odzież roboczą
 • Легальное трудоустройство и оформление всех необходимых документов / Legalne zatrudnienie i sporządzenie wszystkich niezbędnych dokumentów;
 • Бесплатная подача на карту быта и полное сопровождение для работников фирмы / Bezpłatne zgłoszenie na kartę pobytu i pełne wsparcie dla pracowników firmy.
 • O nas

  На завод по изготовлению систем безопасности, электронных блоков управления, переключателей к корейским автомобилям необходимы сотрудники.

  Простая работа с легкими изделиями. / Pracownicy są potrzebni do produkcji systemów bezpieczeństwa, elektronicznych jednostek sterujących, przełączników do koreańskich samochodów.

  Prosta obsługa lekkich produktów.

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do HR POWER sp. z o.o. z siedzibą w : 3 Maja 1A, 41-800 Zabrze (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail : Maksym.Velishchuk max-power.com.pl.

  Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

 • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
 • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
 • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

  pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

  Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

  Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

  Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : Maksym.

  Velishchuk max-power.com.pl.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku