Rekrutacja na program stażowy dla Studentów/ek kierunku Finanse i Rachunkowość I stopnia w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu
ArcelorMittal Business Center of Excellence
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
2 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

Rekrutacja na program stażowy dla Studentów / ek kierunku Finanse i Rachunkowość I stopnia w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie : "Program stażowy dla Studentów / ek kierunku Finanse i Rachunkowość I stopnia w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu" , dotyczącym realizacji staży zawodowych.

Celem projektu jest wzrost kompetencji praktycznych i doświadczenia zawodowego u 145 studentów / ek kierunku Finanse i Rachunkowość Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, na Wydziałach w Poznaniu, Chorzowie, Szczecinie odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa poprzez realizację 16-to tygodniowych staży.

Staże będą trwały 16 tygodni, łącznie 480 godzin stażowych.

Przed rozpoczęciem stażu będziecie mieć Państwo zapewnione wymagane badania lekarskie oraz ubezpieczenie NNW, na czas odbywania stażu, w trakcie stażu otrzymujecie Państwo wynagrodzenie, tj. stypendium stażowe.

W czasie trwania stażu każdy z Państwa będzie miał również wyznaczonego opiekuna ze strony pracodawcy, przewidziane jest także pula środków na zwrot kosztów zakwaterowania dla stażystów dojeżdżających (odległość pomiędzy miejscem zamieszkania a miejscem odbywania stażu min.

50 km), w ramach projektu przewidziane jest również pokrycie kosztów dojazdów na staże.

Wszystkie koszty zostaną pokryte w ramach projektu, są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Po okresie stażu istnieje możliwość dalszej współpracy.

Aplikuj

Pamiętaj, aby do swoich dokumentów dołączyć oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych :

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland Sp.

z o.o Sp. k. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, al. J. Piłsudskiego 92, oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku