Cieśla szalunkowy
INŻYNIERIA Zbigniew Witkowski
Kraków, małopolskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

Informacje

INŻYNIERIA jest profesjonalną firmą budowlaną, działającą na terenie południowej Polski. Firma powstała w 2002 roku, zajmuje się budownictwem ogólnym, przemysłowym oraz budownictwem drogowym i mostowym.

Firma specjalizuje się w wykonawstwie elementów żelbetowych. Realizuje zadania budowlane w systemie generalnego wykonawstwa i podwykonawstwa.

Sprawuje kierownictwo i nadzór nad inwestycjami budowlanymi, prowadzi doradztwo i wyceny inwestycyjne.

https : / / inzynieria.krakow.pl /

Firma zatrudni pracowników na stanowisku :

Opis stanowiska

INŻYNIERIA WYKONAWCA PRAC BUDOWLANYCH

Firma z wieloletnim doświadczeniem, prowadząca działalność na rynku krakowskim jako Generalny Wykonawca oraz Wykonawca stanu surowego budynków i innych obiektów (budownictwo inżynieryjne, przemysłowe).

Praca na terenie Krakowa.

Wymagania

  • Znajomość pracy z szalunkami systemowymi w przypadku cieśli szalunkowych
  • Sumienność i dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • Odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie powierzonych prac
  • Mile widziane brygady z doświadczeniem
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Dobre wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji
  • Dogodne dla pracownika sposoby rozliczania
  • Ciągłość pracy na terenie Krakowa i okolic. Nie przewiduje się delegacji.
  • Zgłoś tę pracę