POL - Praktykant
Clifford Chance
Warsaw, Poland, Continental Europe
1 d. temu

Clifford Chance jest czołową kancelarią prawną wPolsce i na świecie. Reprezentujemy Klientów w największych i najtrudniejszychtransakcjachna rynku.

Identyfikujemyryzyka, przygotowujemy rozwiązania, negocjujemy, realizujemy plany naszychKlientów i bronimy ich interesów.

Udzielamy się również w wielu inicjatywachpro bono.

Jeśli jesteś absolwentem prawa, studentem 4 lub 5roku zgłoś się do nas na staż.

Nasi praktykanci rozwiązują z nami problemynaszych Klientów. Analizując dokumenty, orzecznictwo i przepisy, przygotowującprojekty opinii, pism, korespondencji, szukając rozwiązań konkretnychproblemów.

Nasi praktykanci są członkami naszego zespołu.

Kogo szukamy?

Poszukujemy kandydatów, którzy biegle posługująsię językiem angielskim, osiągnęli bardzo dobre wyniki w trakcie studiów iposiadają silną motywację do dalszego rozwoju.

Szukamy osób, które potrafią wpełni angażować się w wykonywaną pracę, interesują się prawem i szerokorozumianym biznesem.

Nasi stażyści powinni odznaczać się umiejętnościąustalania priorytetów i pracy pod presją czasu, rzetelnością, dokładnością, atakże posiadać zdolności analityczne.

Jak aplikować?

Jeżeli jesteś zainteresowany stażem w CliffordChance, prześlij swoją aplikację (CV, list motywacyjny i aktualne zestawienieocen) na adres mailowy :

anna.dluzniak cliffordchance.com.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylkoz wybranymi osobami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku