Germanista do recepcji 4*- praca STAŁA nad morzem
Panorama Morska w Jarosławcu
Postomino, Zachodniopomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Zapewniamy zakwaterowanie budynku z terenem rekreacyjnym przeznaczonym dla pracowników w odległości ok. 3-4 km od miejsca pracy.

Szukamy do pracy osób energicznych, które stawiają na swój rozwój na stanowisko recepcjonisty. Zakres obowiązków : - check-in, check-out, w tym wystawianie faktur VAT - przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji telefonicznych, mailowych - bieżąca obsługa gości Wymagania : - biegła znajomość z mowie i piśmie języka niemieckiego - wykształcenie wyższe - dyspozycyjność, komunikatywność - wysoka kultura osobista - dobra organizacja pracy Zalety podjęcia pracy w naszym resorcie : - zdobycie wiedzy i doświadczenia pracy na stanowisku recepcji - praca zmianowa - atrakcyjne zarobki z możliwością awansu - praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju - praca stała od zaraz Nie jest wymagane doświadczenie.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku