Elastyczny grafik, wysokie zarobki
Great Call
Nakło nad Notecią, Kujawsko-pomorskie
11 d. temu
source : Lento.pl

Great Call jest nowo powstałym Call Center, które wraz z rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko konsultanta telefonicznego ds.

ubezpieczeń. Oferujemy : -Elastyczny grafik, dopasowany do Twoich potrzeb-to Ty decydujesz kiedy będziesz w pracy! -Podstawa + wysokie wynagrodzenie prowizyjne -

Możliwość awansu w ramach wewnętrznej struktury firmy Administratorem danych osobowych jest Great Call Sp. z o.o. S.K.A z siedzibą w Bydgoszczy przy ul.

Fordońskiej 74.Wysyłając aplikację zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach rekrutacyjnych na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych osobowych wskazanych w Kodeksie Pracy lub innych ustawach szczegółowych jest obowiązkowe, natomiast podanie pozostałych danych(np.

wizerunek) jest dobrowolne i nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji. Przysługuje Ci również prawo dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, prawo do ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku