SEO Specialist
Devire Sp. z o.o.
Warsaw, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Naszym klientem jest jedna z najlepszych agencji marketingu efektywnościowego, będąca częścią dużej grupy mediowej. Są ludźmi skupionymi na celu i efektywności zaplanowanych działań i w swojej pracy wykorzystują szerokie spektrum narzędzi digitalowych.

Swoją aktywnością wspierają rozwój i efektywność wielu dużych firm działających w sektorze e-commerce, FMCG, automotive, finansowym i innych.

Obecnie, w związku z powiększającym się portfolio klientów, nasz Klient poszukuje samodzielnych, doświadczonych osób na stanowisko SEO Specialist.

Zadania :

podejmowanie samodzielnych decyzji w zakresie kompleksowej obsługi klientów,

planowanie i realizacja strategii SEO z uwzględnieniem specyfiki branży klienta,

budowa strategii link buildingu,

tworzenie audytów SEO,

analiza efektywności działań i tworzenie raportów SEO,

optymalizacja serwisów internetowych pod kątem wyszukiwarki internetowej,

poszukiwanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań zwiększających widoczność serwisów,

udział w wydarzeniach, reprezentowanie firmy na zewnątrz,

monitorowanie rynku i analiza działań SEO konkurencji.

przekazywania swojej wiedzy innym pracownikom firmy.

Wymagania :

min. 2 lata doświadczenia w pozycjonowaniu,

umiejętności wykonywania audytów stron on-site i off-site,

praktycznej wiedzy na temat procesu pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google,

znajomość popularnych systemów do zarządzania treścią.

umiejętność posługiwania się narzędziami Google Search Console i Google Analytics, Ahrefs, SEMRush, Senuto, Semstorm, Screaming Frog itp.

Mile widziana znajomość HTML, XML, JS, CSS w stopniu minimum podstawowym, dodatkowym atutem będzie znajomość SQL, PHP, Python lub R

bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy :

stabilne warunki zatrudnienia i bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multi Sport, zajęcia z jęz. angielskiego, joga w trakcie godzin pracy)

  • możliwości rozwoju (pakiet szkoleń, programy i rozmowy rozwojowe, oraz wymianę doświadczeń pomiędzy pracownikami) oraz ciekawe inicjatywy wewnętrzne;
  • pracę z najlepszymi specjalistami z branży;
  • biuro w nowoczesnym i ekologicznym budynku, w centrum Warszawy.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych