Asystent administracji utrzymania ruchu
Atlanta Poland S.A.
Gdańsk, PL
‎16 godz. temu
source : FACHPRACA

Naszą miłość do bakalii pielęgnujemy już 30 lat!

To właśnie wtedy firma Atlanta Poland S.A. rozpoczęła współpracę z producentami bakalii z całego świata. Dziś, dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy, możemy z dumą prezentować produkty pod marką Bakal , opierające się na surowcach najlepszej jakości.

Z przyjemnością tworzymy dla Was produkty funkcjonalne, oparte na czystych składach i naturalnych składnikach. Uzupełniamy nasze linie o bakalie BIO oraz te bez dodatku konserwantów.

Wierzymy, że bakalie mają moc wartości i ogrom zastosowań! Dlatego, jak przekąski to bakaliowe, a jak już słodkości to te z dodatkiem bakalii

Zadania :

  • wsparcie w planowaniu pracy pracowników działu oraz rozliczanie czasu pracy,
  • wsparcie w realizacji przeglądów technicznych, remontów, konserwacji infrastruktury, instalacji, maszyn, urządzeń,
  • udział w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań optymalizujących procesy w Dziale,
  • weryfikacja istniejących harmonogramów remontowych na podstawie powstałych instrukcji,
  • zapoznawanie się z dokumentacją maszyn i urządzeń w przemyśle spożywczym.
  • Wymagania :

  • znajomość podstaw mechaniki, automatyki i / lub elektryki,
  • status ucznia / studenta ,
  • dyspozycyjność : 5 dni w tygodniu ,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikacyjne, nastawienie na współpracę i wspólne realizowanie celów,
  • otwartość umysłu i chęć do poszukiwania rozwiązań,
  • praktyczna znajomość programu MS. Office,
  • znajomość programu AUTOCAD (mile widziana) ,
  • prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut) .
  • Oferujemy :

  • umowę o płatny staż w firmie z 30-letnią tradycją, o ugruntowanej pozycji lidera w branży spożywczej, z opcją przedłużenia współpracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i szerokiego rozwoju zawodowego,
  • udział w interdyscyplinarnych projektach technicznych.
  • Zachęcamy do aplikowania! Rekrutujemy on-line.

    Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyrażenie zgody na wzięcie udziału w rekrutacji on-line, może skutkować przekazaniem przez Atlanta Poland S.A. Pana / Pani danych osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG), m.

    in. do USA. W związku z przekazywaniem Pana / Pani danych osobowych poza EOG zadbaliśmy o to, aby nasi dostawcy dawali gwarancje wysokiego stopnia ochrony danych osobowych.

    Gwarancje te wynikają w szczególności ze zobowiązania do stosowania standardowych klauzul umownych przyjętych przez Komisję UE lub uczestnictwa w programie Tarcza Prywatności (Privacy Shield), ustanowionym na mocy decyzji wykonawczej Komisji (UE) 2016 / 1250 z dnia 12 lipca 2016 r.

    w sprawie adekwatności ochrony zapewnianej przez Tarczę Prywatności UE-USA.

    Ma Pan / Pani prawo żądać od nas przekazania kopii odpowiednich zabezpieczeń (środków ochrony), jakie stosujemy w związku z przekazywaniem Pana / Pani danych poza EOG, kierując swoje zapytanie : rekrutacja atlantapoland.com.pl.