Kowal stała praca / Jawor
WorkProfi
Legnica, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Pracownik kuźni od 2500zł brutto Jawor Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje osób do pracy w kuźni. Praca od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym + możliwość nadgodzin.

Miejsce pracy Jawor. Opis stanowiska : - uczestnictwo w procesie kucia, - nagrzewanie metalu, - kucie i okrawanie, - praca w brygadach zmiennych od 2 do 9 osób.

Wymagania : - doświadczenie w pracy na stanowisku kowal, - sprawność fizyczna, - chęci do pracy, - zdolności manualne, - dyspozycyjność, - transport do pracy we własnym zakresie.

Oferta : - wynagrodzenie podstawowe :

 • podczas okresu próbnego (pierwsze trzy miesiące; okres próbny może zostać skrócony, jeżeli osoba szybciej nauczy się samodzielnie obsługiwać stanowisko) 2500 zł brutto / po okresie próbnym do 4000 zł brutto, - premia obecnościowa 250zł, - premia wydajnościowa do 30%, - dodatek 20% do godzin nocnych, - umowa o pracę (pierwsza na okres próbny z możliwością przedłużenia), Więcej informacji +48 570 935 868 Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres w temacie wpisując Kowal / Jawor.
 • Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku