Pomoc kuchni- catering dietetyczny
DPKL
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

DPKL Doradztwo Personalne (nr licencji 8709) dla swojego Klienta-firmy cateringowej na Ursynowie -poszukuje kandydatów na stanowisko : Pomoc kuchni Miejsce pracy : Ursynów (osiedle Pyry) Czas pracy : start 6 : 00 lub 10 : 00 rano (do ustalenia w zależności od obowiązków), praca ok.

9-10 h dziennie, 4 lub 5 dni w tygodniu (pn.-pt.) + soboty (obowiązkowa dyspozycyjność) Obowiązki; w zależności od doświadczenia i umiejętności : przygotowywanie półproduktów pakowanie i etykietowanie dań przyrządzanie posiłków i pomoc kucharzowi Wymagania : mile widziane doświadczenie w pracy na kuchni badania do celów sanitarno-epidemiologicznych dobra organizacja pracy dyspozycyjność do pracy w soboty (do negocjacji w przypadku studentów zaocznych) Oferujemy : umowę zlecenie Stawkę 14 / 15 zł netto / h na start możliwość rozwoju w prężnie działającej nowoczesnej firmie pracę od zaraz Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.

lub : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zarówno na potrzeby prowadzonej obecnie rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Informujemy, że : administratorem Pana / i danych osobowych zawartych w przekazanych przez Pana / Panią dokumentach aplikacyjnych będzie Katarzyna Łasiewicka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą DPKL Katarzyna Łasiewicka z siedzibą w Warszawie przy ul.

Rembielińskiej 20 / 230, 03-352 Warszawa; Pana / i dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych na podstawie wyrażonej przez Pana / ią zgody (art.

 • 6 ust. 1 pkt a) RODO); odbiorcą Pana / i danych osobowych będzie nasz Klient posiada Pan / i prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
 • posiada Pan / i prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Oświadczenie o cofnięciu zgody prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres : biuro(małpka)dpkl.pl lub pocztą tradycyjną na adres ul.

 • Rembielińskiej 20 / 230, 03-352 Warszawa; ma Pan / i prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan / i, iż przetwarzanie danych osobowych Pana / i dotyczących narusza przepisy prawa;
 • podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji; Pańskie dane zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji, chyba że wyrazi Pan / i zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora także w celu przyszłych rekrutacji.

 • W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu przyszłych rekrutacji Pańskie dane zostaną usunięte po upływie 3 lat od ich otrzymania;
 • W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu przyszłych rekrutacji odbiorcami Pana / i danych będą podmioty, które zlecą Administratorowi Danych przeprowadzenie rekrutacji w celu poszukiwania dla nich pracownika lub współpracownika o kwalifikacjach, które Pan / i potencjalnie posiada.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku