Elektryk-hydraulik w Łomży
Sanpro Consulting BPO Sp.K
Łomża, Podlaskie
4 d. temu

Agencja Pracy Sanpro Consulting BPO (nr.certyfikatu 13953) poszukuje dla swojego Klienta osób ( elektryk , hydraulik ) do wykonywania prac związanych z techniczną obsługą osiedla mieszkaniowego w Łomży.

Oferujemy : -stałą pracę -terminowe płatności -przyjazną atmosferę -wszystkie narzędzia niezbędne do pracy Wymagane : -uprawnienia elektryczne do 1 kw -

uprawnienia hydrauliczne -prawo jazdy kat.B -sumienność i zaangażowanie -komunikatywność Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny w godz.

8.00-15.00 od pon-pt. Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 3 lat.

Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana." Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16 (dalej Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K.)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku