MS SQL Administrator
Devire Sp. z o.o.
Poznań, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta- globalnej firmy z branży IT, rekrutujemy MS SQL Administratorów.

Poszukujemy Kandydatów zarówno z poziomu juniora z co najmniej rocznym doświadczeniem, jak i bardziej doświadczonych osób.

Nasz Klient oczekuje :

  • Znajomości technologii Microsoft SQL Server 2008 oraz nowszych
  • Doświadczenia w administracji baz danych MS SQL
  • Umiejętności instalowania i konfigurowania środowiska MS SQL w trybie standalone, cluster czy always-on
  • Świadomości zagadnień wydajności, skalowalności, backupu, replikacji oraz disaster recovery
  • Zarządzania uprawnieniami i kontrolą dostępu baz danych
  • Dobrej, swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • Cechuje Cię pozytywna postawa i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • Zadania jakie b ę dziesz realizowa ł :

  • Utrzymywanie i obsługę wszystkich serwerów MS SQL.
  • Administrowanie, projektowanie i wdrażanie serwisów MSSQL (2008 R2, 2012, 2014 i 2016)
  • Praca z wieloma zespołami programistów w zakresie projektowania baz danych.
  • Administrowanie, projektowanie i wdrażanie środowisk MS SQL Server (2008 R2, 2012, 2014 i 2016)
  • Odpowiedzialność za przejęcie i wykonywanie zadań i czynności w ramach cyklu życia technologii, a także doradztwo dla klienta
  • Obsługa telefoniczna klienta
  • Tworzenie złożonych koncepcji w środowiskach korporacyjnych
  • Dystrybucja oprogramowania na kliencie Windows i zarządzanie poprawkami
  • Wdrożenie testu systemu / testu zgodności / stworzenie scenariuszy testowych
  • Nasz Klient oferuje :

  • Pacę w globalnej, innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, posiadającej biuro w centrum Poznania
  • Długofalową współpracę opartą o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń
  • Sposobność do rozwoju zawodowego oraz szkolenia umożliwiające zdobycie i poszerzanie umiejętności
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych