Inżynier Sprzedaży w obszarze automatyki przemysłowej
Schneider Electric
Warsaw, MZ, PL
6 d. temu

Beginning of the main content section.Return to the home pagePrintable FormatJob Description - Inżynier Sprzedaży w obszarze automatyki przemysłowej (0051PR)

Job Description

Inżynier Sprzedaży w obszarze automatyki przemysłowej-0051PR

Firma Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

Obsługujemy klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki.

Dostarczamy produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.

Opis stanowiska :

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż rozwiązań Schneider Electric z pionu Przemysłu, głównie rozwiązania z zakresu HMI (panele operatorskie, komputery przemysłowe, systemy wizualizacji) na powierzonym terenie region Południe -

woj. śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie) Główne zadania :

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Podtrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami
  • Przygotowywanie ofert technicznych i wycen dla klientów
  • Aktywne poszukiwanie projektów
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności technicznych związanych z przydzielonym zakresem produktów oraz ogólnej wiedzy branżowej obsługiwanych firm.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier), preferowane kierunki : automatyka, mechatronika, elektrotechnika
  • Wymagane min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych
  • Chęć i umiejętność samodzielnej nauki
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Orientacja na cel i konsekwencja
  • Oferujemy :

  • Interesującą pracę w firmie mającej znaczący udział w rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie I ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, wczasów oraz nauki języków obcych)
  • W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO .

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych