stażysta w dziale usług
Randstad
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu

opis stanowiska

Chcesz zobaczyć jak wygląda praca w globalnej firmie z branży farmaceutycznej? Jesteś studentem kierunku administracja lub finanse?

Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim? Jeżeli tak - zapraszamy Cię do współpracy!

oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres 6 miesięcy,
  • Wynagrodzenie na poziomie 22 zł / h brutto,
  • Zapoznanie się ze specyfiką funkcjonowania działu usług w dużej międzynarodowej korporacji sektora farmaceutycznego,
  • Zdobycie nowych umiejętności i rozwinięcie własnych kompetencji,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Elastyczny czas pracy
  • zadania

  • Procesowanie zamówień w systemie, tworzenie potwierdzeń zakupu, wyjaśnianie zapytań systemowych
  • Sprawdzanie kompletności i jakości dokumentacji zakupowej
  • Dbałość o realizacje procesów zgodnie z procedurami i politykami GSK
  • Utrzymywanie płynnej współpracy między działami firmy
  • oczekujemy

  • Biegłość w obsłudze komputera i podstawowa znajomość MS Excel,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność, umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy i chęć do nauki,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu,
  • Doświadczenie w kontaktach z klientem mile widziane
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych