Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Technolog
CSM Polska
Warszawa
‎17 godz. temu
source : infoPraca

Opis stanowiska

  • Budowanie trwałych relacji handlowych i rozwój sprzedaży u istniejących klientów
  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów oraz aktywizacja sprzedaży na powierzonym terenie
  • Implementacja strategii Grupy, jak i precyzyjne wdrażania planów marketingowych
  • Dobór oraz wdrażanie technologii wypieku na liniach produkcyjnych u klientów
  • Wsparcie klientów we wdrażaniu nowych produktów jak również pełna doradczość i codzienne dzielenie się ekspertyzą
  • Negocjacje warunków zawieranych transakcji oraz prowadzenie rozmów handlowych z klientami
  • Analiza rynkowa wraz z określaniem grupy docelowej potencjalnych nabywców oraz monitoring działań konkurencji
  • Prowadzenie bazy danych klientów oraz sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy
  • Współpracę z dystrybutorami w obszarze wspólnego rozwoju rynku.
  • Wymagania :

  • Podstawowa znajomość technologii wypieku
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub zawodowe zdobyte w piekarni lub cukierni
  • Orientacja na wyniki poparte dotychczasowymi (udokumentowanymi) osiągnięciami w sprzedaży bezpośredniej
  • Silna motywacja do pracy, dynamizm i proaktywność w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętność profesjonalnej, kompleksowej obsługi handlowej : przygotowanie ofert i umów, negocjowanie warunków, przygotowanie kalkulacji kosztów - wycen.
  • Podstawowe umiejętności analityczne
  • Doskonała organizacja czasu pracy oraz systematyczność i dyscyplina w codziennej realizacji zadań
  • Wykształcenie średnie / wyższe
  • Prawo jazdy kat. B / umiejętność obsługi komputera
  • Oferujemy

  • Możliwość rozwoju kariery w wiodącej na rynku światowym globalnej organizacji
  • Szkolenia i możliwość doskonalenia zawodowego w międzynarodowych strukturach
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy : samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy.
  • Zgłoś tę pracę