Aparatowy oczyszczalni ścieków
Gryfskand Sp. z o.o.
Gryfino, Zachodniopomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Witaj w GRYFSKAND ! Gryfskand Sp. z o.o. jest jednym z największych światowych producentów węgla drzewnego na rynek konsumencki.

Trzy główne obszary działalności firmy to : produkcja węgla drzewnego i brykietów, technologie ochrony środowiska oraz biopaliwa.

Firma Gryfskand posiada 4 zakłady produkcyjne w Europie Środkowej, a strategiczne lokalizacje naszych fabryk pozwalają nam na prowadzenie efektywnej działalności na dużych obszarach kontynentu europejskiego.

Dołącz do naszego nowego zespołu ! Rekrutujemy na stanowiska (umowa o pracę) : Aparatowy Oczyszczalni Ścieków Miejsce pracy : Gryfino, ul.

Fabryczna 4 Poszukujemy osób zaangażowanych, sumiennych i pełnych energii, które szukają pracy na dłużej. Wszelkich informacji na temat zakresu obowiązków udzielimy telefonicznie lub na miejscu.

Zachęcamy do przyjazdu w godzinach 7 : 00 - 15 : 00 i zgłaszanie się do Działu Kadr. W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy : -

umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia ! - stawka godz. od 14,00zł + premia do 30% - możliwość uzyskania dodatkowej premii specjalnej, półrocznej 20% zasadniczego wynagrodzenia -

po okresie próbnym wyższa stawka godzinowa oraz możliwość awansu - bogaty pakiet socjalny tj. dofinansowania do wczasów dla całej rodziny, dofinansowanie do kolonii / obozów dla dzieci, paczki dla dzieci, pomoc szkolna, bezzwrotne zapomogi pieniężne od 600 do 1200zł, pomoc w przypadku zdarzenia losowego, pożyczki zakładowe.

ZAPRASZAMY!!! DOŁĄCZ DO NAS !!! Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Gryfskand Sp. z o.o. z siedzibą w Gryfinie, przy ul.

Fabrycznej 4. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji, a po jej zakończeniu są usuwane. W przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody dane mogą być przetwarzane także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawiania ich, uzupełniania oraz usunięcia.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku