Tax & Legal Consultant Development Initiative (CDI)
PwC
Warszawa
3 d. temu

Specialism

General Tax Consulting

Associate

Job Description & Summary

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w doradztwie podatkowym i prawnym... Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda praca na różnorodnych projektach "od wewnątrz".

 • A może jesteś ciekaw / a wyzwań związanych z międzynarodowym środowiskiem pracy....
 • Zapraszamy do naszego CDI, gdzie będziesz uczestniczył / a w pracy różnych zespołów działu prawno-podatkowego TLS i poznasz z bliska pracę doradcy podatkowego / radcy prawnego / adwokata.

  Rola :

  w trakcie będziesz mieć możliwość pracy w różnych zespołach, zajmujących się doradztwem prawnym i podatkowym (M&A / Corporate, CIT, VAT, PIT, Postępowania podatkowe, nieruchomości, IP itp.),

  z pomocą doświadczonych kolegów i koleżanek będziesz częścią zespołu dostarczającego najwyższej jakości usługi z zakresu doradztwa prawnego i podatkowego,

  razem z innymi osobami z CDI będziesz w stanie wymieniać doświadczenia i - w efekcie - uzyskać wiedzę niezbędną do pokierowania swoją karierą.

  Profil kandydata :

  wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów),

  dyspozycyjność do pracy na pełny etat,

  bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  odpowiedzialność za powierzone zadania,

  zaangażowanie w projekty i dociekliwość - chęć pracy i poznania różnych projektów i zespołów prawnych i podatkowych,

  chęć pogłębiania wiedzy w zakresie prawa lub podatków nieograniczona specyfiką konkretnego zespołu / projektu.

  Oferta :

  atrakcyjne wynagrodzenie z prywatną opieką medyczną dla pracownika i członków najbliższej rodziny oraz kwartalnymi punktami do wykorzystania na - m.

  in. kartę sportową, bilety do kina, vouchery do restauracji, bony zakupowe i wiele innych.

  możliwości doświadczenia pracy w różnych zespołach prawnych i podatkowych przed podjęciem ostatecznej decyzji o ostatecznym kierunku kariery zawodowej,

  możliwości rozwoju zawodowego w wiodącej firmie doradczej, wśród wysokiej klasy specjalistów,

  dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring,

  możliwość otrzymania premii za polecenie znajomego,

  możliwość pracy w formie hybrydowej.

  Pamiętaj!

  Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny i załączysz CV. Po wstępnej weryfikacji Twojej aplikacji otrzymasz dostęp do testów analitycznych on-line.

  Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami : pl kariera pwc.com

  Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.

  k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek : https : / / www.pwc.pl / pl / o-nas / lista-spolek-pwc.

  html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako : PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko.

  Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np.

  targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku