Studencie / Absolwencie, mamy ofertę pracy dla Ciebie
Euro Call Center
Lublin, Lubelskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy : Lublin Jesteśmy młoda i dynamiczna spółka działająca w obszarze nowych technologii oraz usług Call Center.

Zatrudniamy ponad 500 pracowników a nasza podstawowa działalność skupia się na świadczeniu usług z zakresu outsourcingu procesów biznesowych.

Z sukcesem zrealizowaliśmy kilkadziesiąt kampanii świadczonych dla wiodących klientów oraz brandów na naszym rodzimym rynku.

Rozwijamy nasz własny dział programistyczny dzięki czemu jesteśmy jedna z niewielu spółek CC na rynku polskim, która możne poszczycić się prawdziwie nowatorskimi ideami oraz nowinkami technologicznymi, które pomagają nam oraz naszym pracownikom, w ich codziennej pracy.

Jesteśmy dumni, iż to my wyznaczmy trendy obsługi klienta oraz kształtujemy horyzonty. Dołącz do nas! Czekamy własnie na Ciebie! Gdy dołączysz do naszego Zespołu, będziesz odpowiedzialny za : · kontakt z Klientami w procesie umawiania spotkań ( nie sprzedaż ! ) · udział w kluczowym projekcie realizowanym dla jednego z naszych najważniejszych partnerów biznesowych · obsługę nowatorskiego systemu Auto-bot ( po wcześniejszym wdrożeniu ) · terminowe raportowanie wyników do przełożonych Z naszej strony możesz liczyć na : · realny, a nie deklaratywny, rozwój kariery włączając w to możliwość pracy na rynkach zagranicznych · pełne wsparcie oraz wdrożenie w obowiązki służbowe oraz opiekę przełożonego na każdym etapie Twojej pracy · elastyczne godziny oraz sprzęt niezbędny do pracy, w tym nasze bazy klientów · imprezy integracyjne, które na długo pozostaną w Twojej pamieć Wymagamy od kandydatów : · otwartości na zmiany · umiejętności obsługi komputera na poziomie bazowym · optymizmu · chęci do pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku