Monter wentylacji - Berno, Szwajcaria
Agencja Pośrednictwa Pracy Flexjob Sp. z o.o.
Warsaw, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pośrednictwa Pracy Flexjob Sp. z o.o. (Certyfikat nr 4895) poszukuje do pracy w Szwajcarii doświadczonych monterów wentylacji (montaż rur wentylacyjnych pod nadzorem brygadzisty).

Rozpoczęcie pracy : 19.04.2021Miejsce pracy : Berno, Szwajcaria Wymagania : -wymagane 3 letnie doświadczenie -samodzielność, dokładność, zaangażowanie-komunikatywna znajomość j.

niemieckiego -własny samochód (jedna osoba w grupie)-zdolność do pracy w zespole jak również na samodzielnym stanowiskuPracodawca oferuje : -wynagrodzenie : 32 CHF / godz.

brutto plus 16 CHF netto dziennej diety -zatrudnienie na szwajcarskich warunkach -składki i podatki odprowadzane w Szwajcarii przez pracodawcę-możliwość pracy w nadgodzinach-cotygodniowe wypłaty-płatny urlop-wsparcie naszych konsultantów przez cały okres zatrudnieniaZakwaterowanie płatne od 450 CHF do 1200 CHF miesięcznie.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatamiInformujemy, że administratorem podanych przez Panią / Pana danych osobowych jest Agencja Pośrednictwa Pracy Flexjob Sp.

z o.o. z siedzibą przy ul. Ogrodowej 5, 47-400 RacibórzPrzy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z polityką prywatności FLEXJOB Sp.

z o.o. (dostępnej na naszej stronie internetowej) oraz zgodnie z obowiązującym prawem".

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku