Zbieranie zamówień - Holandia - Tygodnióki
Agencja Rekrutacji PRAN
Miastko, Pomorskie
‎21 godz. temu
source : Lento.pl

Agencja Rekrutacji PRAN nr KRAZ 1223 poszukuje kandydatów do pracy w magazynach jako Orderpicker Miejsce pracy : Woerden -

Holandia Nasz holenderski klient świadczy usługi logistyczne na terenie całej Europy. Siedziba znajduje się w Woerden. Zajmujemy się dystrybucją, magazynowaniem, załadunkiem i przeładunkiem kontenerów.

Nasza metoda pracy charakteryzuje się wysokim stopniem precyzji i elastyczności. Opis stanowiska Praca na jedną zmianę Zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego Przygotowywanie zamówień do wysyłki Wymagania Motywacja do pracy Komunikatywna znajomość języka angielskiego doświadczenie na EPT Oferujemy : Pracę w stabilnej i przyjaznej firmie, nastawionej na pracownika i jego potrzeby Opiekę polskiego koordynatora Dobre warunki mieszkaniowe Pracę na dłuższy czas Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV na wyświetl e-

mail z dopiskiem Woerd / pz w temacie wiadomości. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp.

z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku