hr business partner
Randstad
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu

job description

Business Partnering to droga zawodowa, którą chcesz podążać? Dobrze odnajdujesz się w organizacjach z sektora produkcyjnego?

Praca w środowisku zmiany to dla Ciebie wyzwanie, którego chcesz się podjąć? Mamy ofertę, która może Cię zainteresować.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, rozwijającej technologie w sektorze lotniczym
  • możliwość realnego wpływu na organizację i zachodzące w niej zmiany
  • prywatną opiekę medyczną i kartę sportową
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • dofinansowanie do wypoczynku (także dla dzieci)
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • zadania

  • wsparcie managerów w działaniach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz zarządzaniu zmianą
  • wdrażanie nowej polityki ZZL oraz budowanie kultury organizacyjnej
  • odpowiedzialność za procesy szkoleniowo-rozwojowe dla pracowników produkcji
  • badanie potrzeb oraz doradztwo dla managerów komórek organizacyjnych w zakresie dostępnych narzędzi i rozwiązań HR
  • opracowywanie analiz z obszaru poszczególnych obszarów HR
  • ewaluacja wpływu działań na efektywność komórek organizacyjnych i dobrostan pracowników
  • czynna współpraca przy wdrażaniu nowych rozwiązań z zakresu HR
  • koordynacja procesów związanych z rekrutacją i onbordingiem nowych pracowników
  • dbanie o odpowiedni przepływ informacji w firmie oraz przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur obowiązujących w organizacji
  • oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • min. 5 lat doświadczenia w HR w tym kilkuletniego doświadczenia na analogicznym stanowisku firmie produkcyjnej lub energetycznej
  • znajomości zagadnień prawa pracy
  • doświadczenia we współpracy ze związkami zawodowymi
  • znajomości języka angielskiego min. na poziomie B2
  • znajomości miękkich procesów HR
  • proaktywości i samodzielności
  • umiejętności budowania relacji
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych