praca dla elektryków, pomocników elektryka, elektromonterów
ELEKTROMONTERZY S.C.
Wrocław, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje pracowników na stanowisko montera instalacji elektrycznych, elektryka, pomocnika elektryka Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy jako elektromonter,elektryk, pomocnik elektryka chciałbyś nabywać nowe doświadczenia, jesteś gotowy rozwijać swoje umiejętności, ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Oferujemy : -pracę w stabilnej firmie, -stabilne warunki zatrudnienia -umowę o pracę, -atrakcyjne wynagrodzenie, -szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz inne niezbędne do wykonywania powierzonych zadań -

pracę na terenie całej Polski, Wymagania : -gotowość do wyjazdów poza miejsce zamieszkania -brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow.

3 m -Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pracy z dokumentacją techniczną -Doświadczenie w montażu urządzeń elektrycznych oraz ich podłączeń *Mile widziane uprawnienia SEP Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz lub kontakt telefoniczny

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku