Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem czeskim i słowackim w CCIG Group Sp. z o.o.
CCIG Group Sp. z o.o.
Głogów, dolnośląskie, Polska
6 d. temu
source : students

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCDS - organizacji z branży contact center, tworzonej przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu.

Elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywni ludzie sprawiają, że CCDS należy do największej grupy call center w Polsce.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko : Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem czeskim i słowackim

Zadania :

  • profesjonalna obsługa Klientów za pośrednictwem telefonu, livechat, e-mail oraz portali social media w języku czeskim i słowackim,
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na pytania Klientów dotyczących np. reklamacji, dostępności produktu, strony internetowej,
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki wśród Klientów.
  • Oczekiwania :

  • znajomość języka polskiego lub języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację z przełożonym,
  • znajomość języka czeskiego na poziomie C1,
  • znajomość języka słowackiego na poziomie minimum B2,
  • zaangażowanie i sumienność w powierzone obowiązki,
  • umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby Klientów,
  • wysoka orientacja na cel i Klientów.
  • Oferujemy :

  • możliwość pracy zdalnej po 8-dniowym okresie wdrożenia we Wrocławiu,
  • możliwość pracy od poniedziałku do soboty w godzinach 8 : 00-20 : 00 oraz niedziele i święta w godzinach 9 : 00-20 : 00 (elastyczny grafik),
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe oraz premie,
  • kompleksowe wdrożenie do nowej roli, wsparcie trenera, managera oraz innych działów,
  • pracę w przyjaznej i sprzyjającej rozwojowi atmosferze.
  • Zgłoś tę pracę