Monter Elektryk Instalacji Fotowoltaicznych
Baltic Energy
Żukowo, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska : - montaż instalacji fotowoltaicznej na wysokości oraz na gruncie, - podłączanie falownika do instalacji elektrycznej, - montaż, uruchomienie, naprawa falowników, - umiejętność pracy w zespole, - konserwacja, serwis, diagnoza usterek, - inne prace instalacyjne.

Czego oczekujemy : - uprawnienia SEP E i D do 1kV, - brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (pow. 3 m), - gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy : - stałą i dobrze płatną pracę, - pakiet szkoleniowy w zakresie montażu instalacji PV, - atrakcyjne warunki wynagrodzenia, - możliwość rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się branży.

Informacje o firmie Baltic Energy specjalizuje się w projektowaniu i montowaniu instalacji fotowoltaicznych. Firma ma w swoim dorobku kilkadziesiąt inwestycji z zakresu fotowoltaiki, które skutecznie obniżają rachunki za prąd. Firma istnieje od 2016 roku.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku