Doradca Techniczny - Dział Elektrotechniki
P.H. Alfa-Elektro Sp. z o.o.
Katowice, ul. Obrońców Westerplatte 81, śląskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Zadania :

  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego i doradztwa technicznego oddziałom handlowym w zakresie rozdziału energii i / lub automatyki przemysłowej
  • Dbanie o dobre relacje z dostawcami pozwalające na efektywną, sprawną realizację zadań oraz skuteczne poszerzanie kompetencji technicznych
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość oferty i rynku z zakresu rozdziału energii i automatyki przemysłowej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika, automatyka)
  • Minimum 2 lata pracy w firmie elektroinstalacyjnej / projektowej / hurtowni elektrycznej / utrzymaniu ruchu lub innych pokrewnych
  • Umiejętność samodzielnego doboru rozwiązań technicznych zgodnie z oczekiwaniami hurtowni
  • Dobra znajomość pakietu Office (w szczególności programu Excel)
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • Dofinansowanie aktywności sportowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia techniczne.
  • Fundusz świadczeń socjalnych
  • Zgłoś tę pracę