Senior Accountant z językiem francuskim
Talentuno
Warszawa
4 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Senior Accountant z językiem francuskim Warszawa (Śródmieście)

Opis stanowiska

Weryfikacja i przetwarzanie dokumentów księgowych

Wpisy w dzienniku księgowym Księgi Głównej

Uzgadnianie kont bilansowych

Prowadzenie księgi środków trwałych

Dostarczanie danych i analiz do celów audytu

Przygotowywanie raportów korporacyjne zgodnie z MSSF

Wymagania

Minimum 3 lata doświadczenia w księgowości (doświadczenie w organizacji Shared Service będzie dodatkowym atutem)

Licencjat z rachunkowości lub podobnej dyscypliny

Duże doświadczenie w rachunkowości księgi głównej

Wiedza na temat stosowania narzędzi księgowych i systemów IT (SAP jako plus)

Wysoki poziom umiejętności numerycznych i analitycznych

Bardzo dobra znajomość języka, pisania i czytania w języku francuskim i angielskim

Kwalifikowany certyfikat księgowego (CA, ACCA, CIMA lub równoważny) jako plus

Oferujemy

Ekscytująca praca w międzynarodowej firmie, z możliwością prowadzenia i wspierania różnych projektów i działań (np. CSR, dobroczynność, Employer Branding, Well-Being)

Pracę w różnorodnym i wspierającym zespole profesjonalistów

Szkolenie dla kumpli, mentorów i instruktorów - które pomogą Ci bezproblemowo znaleźć się w naszej firmie

Specjalne szkolenie dostosowane do Twoich potrzeb i celów zawodowych

Szeroki wybór świadczeń (karta sportowa, kupony na lunch, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i grupowe, wakacje i filia językowa)

Bez formalnego stroju - przyjmujemy ludzi takimi, jakimi są i postrzegamy różnorodność jako wartość dla firmy

Możliwość rozwoju w oparciu o jasne ścieżki kariery, aby rozwijać się poprzez doświadczenie i ekspozycję

Możliwość korzystania z języków obcych i współpracy z zespołami międzyregionalnymi