POMOC SPRZEDAWCY
APT-CERTA
Sztutowo, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

STANOWISKO PRACY : POMOC SPRZEDAWCY APT-CERTA Sp. z o.o., działająca na Polskim rynku od listopada 2013 roku, świadcząca również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej (w kraju nr certyfikatu 10220) poszukuje dla Polskiej firmy do pracy tymczasowej pracowników na stanowisko : POMOC SPRZEDAWCY.

ZATRUDNIMY RÓWNIEŻ PRACOWNIKÓW Z UKRAINY Praca : miejsce pracy : 82-110 Kąty Rybackie- Polska, do obowiązków będzie należeć : wykładanie towarów na półki sklepowe, pomoc sprzedawcyitp.

liczba miejsc pracy : 3, - jest to oferta pracy tymczasowej. Wymagania : uczciwość, dyspozycyjność, bez nałogów. Oferujemy : od 2500 do 3000 zł netto miesięcznie, -

czas pracy : 48 godzin tygodniowo, jest możliwość nadgodzin, możliwość uzyskania doświadczenia, - zakwaterowanie zapewnia pracodawca użytkownik, pracę w miłej atmosferze.

kontakt : Agencja czynna od poniedziałku do piątku, od 9 do 16. Nr tel. : 734192215 Nr tel. : 508065417 W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku