Pracownik Magazynu
BBK S.A.
Gdańsk, pomorskie
3 d. temu
source : FACHPRACA

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • przyjęcie towaru na magazyn,
  • kompletowanie zamówień,
  • załadunek i rozładunek towarów,
  • prace porządkowe w magazynie.
  • NASZE WYMAGANIA :

    Szukasz stałej pracy w magazynie? Jesteś uczciwy i sumienny oraz gotowy do pracy dwuzmianowej (6 / 14 14 / 22)?

    OFERUJEMY :

  • pracę od zaraz oraz wypłatę na czas,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia od pierwszego miesiąca pracy),
  • bezpłatny autobus pracowniczy,
  • wsparcie Kierownika i przygotowanie do pracy,
  • dobrą atmosferę w pracy i fajny zespół,
  • odzież roboczą,
  • schludne szatnie i prysznice,
  • prace w jednym z największych Centrów Dystrybucyjnych w Trójmieście.
  • Zgłoś tę pracę