Chemik chemii organicznej, ekstrakcja olejów przemysłowych
Prosperita Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy do pracy chemika chemii organicznej, do ekstrakcji konopi przemysłowych (włóknistych). Zakres obowiązków : *Ekstrakcja konopi przemysłowych *Optymalizacja struktur wiodących w projekcie *Kontrola zarządzania surowcami / odczynnikami w projekcie, prowadzenie zapisów *Raportowanie wyników Wymagania : *Ukończone studia wyższe z obszaru chemii organicznej lub chemii leków *Doświadczenie na podobnym stanowisku *Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy *Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji *Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie Zapewniamy : *Atrakcyjne warunki zatrudnienia -

umowa o pracę *Możliwość rozwoju zawodowego *Długoterminowa współpraca oparta o stabilne warunki zatrudnienia Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych przez formularz kontaktowy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku