Konserwator
Lavoro Sp. z o.o.
Częstochowa
2 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Konserwator Częstochowa

Opis stanowiska

Lavoro Sp. z o.o. (numer certyfikatu 9603) zatrudni pracownika.

Oferowane stanowisko : Konserwator

Miejsce pracy : Częstochowa

  • wykonywanie prac naprawczych sprzętów i urządzeń na terenie firmy;
  • utrzymanie porządku i czystości wewnątrz budynku i w jego otoczeniu;
  • Wymagania

  • chęć do podjęcia zatrudnienia
  • zangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

    Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • Zgłoś tę pracę