Manager Gastronomii
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Bolesławiec, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z

firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE,

dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - obiektu hotelowo - gastronomicznego - osoby do pracy,

na stanowisku : Manager Gastronomii

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy :

  • kierowanie, koordynacja oraz nadzór nad sprzedażą i obsługą Gości przez podległy personel, w restauracjach hotelowych,
  • współpraca z innymi działami obiektu hotelowego,
  • koordynowanie sprzedaży w punktach gastronomicznych,
  • koordynowanie i kontrolowanie przebiegu procesu realizacji konferencji, bankietów, szkoleń,
  • a także przyjęć okolicznościowych.

    Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

  • posiadasz doświadczenie (min.2 lata) na podobnym stanowisku,
  • potrafisz obsługiwać systemy operacyjne używane w gastronomii (POS, rozliczeniowe),
  • cechuje Cię : zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista, dokładność oraz poczucie estetyki,
  • potrafisz pracować pod presją czasu,
  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną i łatwo nawiązujesz relacje z innymi ludźmi,
  • umiejętnie i asertywnie organizujesz pracę podległego personelu,
  • jesteś zapoznany z przepisami BHP,
  • potrafisz współpracować w zespole,
  • efektywnie realizujesz procesy sprzedażowe.
  • Pracodawca oferuje :

  • możliwości realizacji zawodowej w ambitnym zespole,
  • stałe zatrudnienie w formie umowy o pracę lub kontrakt menadżerski,
  • możliwość zamieszkania na terenie obiektu,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych