Inżynier Procesu / Technolog Projektant (Farmacja/ Biotechnologia)
Fluor Corporation
Gliwice, , Poland
4 d. temu

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku : Inżynier Procesu / Technolog Projektant (Farmacja / Biotechnologia) Miejsce pracy : Gliwice Podstawowy zakres obowiązków : Wsparcie wielobranżowego zespołu realizującego projekty dla klientów z branży farmaceutycznej i biotechnologicznej.

 • Udział w przygotowywaniu zapytań ofertowych, dokonywanie analizy technicznej ofert, jak również przygotowywanie ofert technicznych do przetargów.
 • Opracowywanie projektów branży technologicznej w zakresie m.in. przygotowywania i aktualizacji schematów technologicznych (PFD, P&ID), opracowywanie i sprawowanie nadzoru nad dokumentacją projektową dla urządzeń zbiornikowych oraz linii technologicznych.
 • Optymalizacja rozwiązań projektowych zgodnie z zakresem dokumentacji, harmonogramem, standardami i wymaganiami.
 • Uczestniczenie w spotkaniach koordynacyjnych zespołów międzybranżowych (w tym międzynarodowych), również z udziałem klienta.
 • Opracowywanie zestawień wyników, przygotowywanie i prezentowanie raportów na potrzeby klienta.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku