Mistrz Zmiany
Thule Group
Huta Szklana, Poland
4 d. temu

PLTT - Thule Sp zoo, Huta Szklana

Obecnie poszukujemy pracownika :

MISTRZ ZMIANY

Obszar : giętarnia, prasy, spawalnia, lakiernia)

Miejsce pracy : Huta Szklana

Do prężnie rozwijającego się zakładu produkcyjnego, poszukujemy osoby pełnej energii, która chciałaby stanąć na czele zespołu i być odpowiedzialną za nadzór oraz rozwój procesów! Nasz wysoki poziom innowacyjności wymaga od nas ciągłego ulepszania technologii, robotyzacji produkcji oraz implementacji zupełnie nowych rozwiązań.

Jeżeli jesteś osobą nie bojącą się wyzwań, lubisz pracować z ludźmi, cieszy Cię praca w bardzo dynamicznym środowisku, może to być stanowisko właśnie dla Ciebie!

Jako Mistrz Zmiany w obszarze Metal Shop będziesz odpowiedzialny za realizację planów produkcyjnych poprzez szeroko pojęty nadzór nad pracownikami (przestrzeganie polityki jakościowej i środowiskowej, stanie na straży BHP, kontrolę procesu produkcji, rozwiązywanie codziennych problemów oraz podejmowanie decyzji).

Do Twoich głównych zadań należeć będzie także monitorowanie nadzorowanych wskaźników produkcyjnych oraz podejmowanie działań w danym obszarze.

Oczekujemy od Ciebie aktywnego udziału we wprowadzaniu zachodzących zmian, szkoleniu oraz uświadamianiu pracowników.

Twój profil :

Kandydat powinien posiadać wykształcenie minimum średnie techniczne oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Niezbędna będzie także umiejętność bycia liderem zespołu oraz jego zarządzania z cechami dobrego przywódcy z zachowaniem wysokiej kultury osobistej.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w procesach automatycznych, umiejętność pracy w systemach klasy ERP oraz dobra znajomość pakietu MS Office (Teams, Word, Outlook, Excel).

Co Tobie oferujemy :

Z naszej strony oferujemy Tobie stabilną pracę w firmie o bardzo dużym tempie rozwoju w młodym zespole w środowisku międzynarodowym.

Dajemy Ci możliwość uczestnictwa i bycia częścią wielu innowacyjnych projektów, udział we wdrażaniu nowych technologii, szkolenia oraz rozwój razem z rozrastającą się organizacją.

W naszej firmie będziesz mógł dzielić się swoimi ciekawymi pomysłami a także zapewnimy Ci komfortowe warunki pracy oraz dobrą atmosferę, którą wspólnie tworzymy!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku