Operator maszyn (ok. Robakowa)
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Puszczykowo, wielkopolskie, Polska
2 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta, największego europejskiego producenta z branży energetycznej zlokalizowanego w okolicach Robakowa poszukujemy pracowników na stanowisko operatora maszyn.

Numer referencyjny : IRHL

Miejsce pracy : Puszczykowo

Obowiązki :

  • Praca na linii montażowej przy obsłudze maszyn formujących
  • Obsługa maszyn
  • Przygotowywanie maszyn do codziennej pracy
  • Kontrola procesów wytwarzania zgodnie ze standardami
  • Czyszczenie maszyny oraz obszaru produkcyjnego
  • Sporządzanie raportów
  • Wymagania :

  • Praca w systemie zmianowym 4-brygadowym
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Znajomość obsługi komputera
  • Chęć podjęcia stabilnej pracy
  • Oferujemy :

  • Pracę w ok. Robakowa
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na wózkach elektrycznych, suwnicach i żurawiach z docelowym wyrobieniem uprawień UDT
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • apos;Wczasy pod gruszą' oraz bony na święta

  • System poleceń pracowniczych
  • Aplikuj