Software Engineer / Software Developer (C++, Python)
TeamQuest Sp. z o.o.
Katowice, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

Nowoczesna, dobrze zorganizowana firma inżynierska, której podstawowym atutem jest liczna kadra wybitnych specjalistów. Wielu z nich kierowało lub współuczestniczyło w : projektowaniu, kompletacji dostaw, nadzorowaniu montażu, badaniach po montażowych, rozruchu urządzeń i układów elektroenergetycznych praktycznie we wszystkich nowo budowanych i modernizowanych elektrowniach, elektrociepłowniach, stacjach energetycznych oraz zakładach przemysłowych w Polsce, jak również za granicą.

Współpracują z wieloma polskimi oraz zagranicznymi firmami (np. : ABB, Alstom, Babcock, General Electric, Siemens, Schneider, Foster Wheeler, Emerson -

Westinghouse Electric Poland, Lurgi Lentijes), opracowywują i wdrażają do produkcji wiele innowacyjnych konstrukcji urządzeń cieszących się dużym uznaniem Klientów.

Ich specjaliści aktywnie uczestniczą w corocznych seminariach technicznych, cieszące się dużym uznaniem specjalistów elektroenergetyki zawodowej i przemysłowej, publikują artykuły w prasie fachowej, wygłaszają referaty na seminariach i konferencjach.

Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • 2 lata doświadczenia w programowaniu w C++ (najlepiej 14 i 17)
  • Znajomość embedded Linux
  • Znajomość UML, CMake, Qt, Boost
  • Doświadczenie z systemem kontroli wersji GIT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Dodatkowe atuty :

  • Doświadczenie w metodologii prowadzenia projektu (Scrum / Agile)
  • Znajomość wzorców projektowych oraz technologii webowych (TypeScript, ELM)
  • Znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego
  • Znajomość Pythona (automatyzacja testów)
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwa również umowa B2B)
  • Możliwa praca zdalna do 3 dni w tygodniu po okresie wdrożenia
  • Pakiet sportowy i medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Szkolenia zewnętrzne oraz branżowe
  • Obowiązki :

  • Programowanie i implementacja w języku C++
  • Udział w tworzeniu od podstaw polskiego sterownika PLC
  • Udział w projektowaniu nowych systemów i rozwiązań
  • Tworzenie koncepcji nowych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Dodatkowo :

    Sprawny proces rekrutacji : jedna rozmowa!

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych