IT Project Manager
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko :

Lokalizacja : Warszawa

Rodzaj umowy : kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Współpraca : długofalowa

Zadania :

  • Zarządzanie fazą realizacji projektu zgodnie z ustalonymi szacunkami dotyczącymi kosztów, czasu i jakości
  • Zarządzanie złożonymi dostawami dla krytycznych rozwiązań IT z kilkoma interesariuszami, w tym zewnętrznymi dostawcami IT
  • Zapewnienie skutecznego rozwiązywania problemów i analizy przyczyn w zespole dostarczającym
  • Zarządzanie wydajnością i motywacją członków zespołu IT
  • Zarządzanie budżetem projektu za pomocą wewnętrznych dedykowanych narzędzi
  • Ustalanie długoterminowego i krótkoterminowego planu dostaw / zasobów
  • Zapewnienie zasobów IT w procesie planowania przepustowości na etapie realizacji projektu
  • Współpraca z zespołem dostarczającym IT (wydanie, testowanie, zmiana, infrastruktura, sieć)
  • Koordynowanie, wdrażanie i monitorowanie zadań związane z IT
  • Zapewnienie realizacji, działań i sprawozdań na temat uzgodnionych wskaźników wydajności i celów
  • Regularne raportowanie statusu pracy na różnych poziomach
  • Wymagania :

  • Wiedza ekspercka w zakresie stosowania Agile Project Management. Certyfikat DSDM AgilePM lub SAFe
  • Minimum 6 lat doświadczenia zawodowego w dużych projektach end-to-end w multidyscyplinarnym, szybko zmieniającym się i złożonym środowisku technologicznym
  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej / bankowej / ubezpieczeniowej / finansowej, dogłębne zrozumienie problemów związanych z realizacją projektów, przepisów, warunków w ramach integracji systemów, aplikacji i utrzymania rozwoju
  • Umiejętność zarządzania priorytetami i ryzykiem na poziomie projektu i poziomu portfela
  • Doświadczenie w zarządzaniu zewnętrznymi dostawcami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość operacyjna MS Project, JIRA, SAP, MS Office
  • Oferujemy :

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych