Pracownik budowlany poszukiwny!!! Praca od zaraz!
Silbud Sp. z o.o.
Głubczyce, Opolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

SILBUD Spółka z o.o. firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem, zatrudni pracowników do pracy w Niemczech. Zatrudnienie do pracy za granicą na przejrzystych i prostych zasadach dla pracowników budowlanych.

Poszukujemy wykwalifikowanych w zawodzie : cieśla szalunkowy, cieśla, murarz / całe brygady w tych zawodach oraz operator żurawia dźwigowego z uprawnieniami.

Firma oferuje jasno określone zasady pracy : - praca na budowach w Niemczech - zatrudnienie na umowę o pracę - zarobki 14,95 euro brutto na godzinę ( od 8,5 do 9,5 euro netto w zależności od umiejętności ) Zapewniamy : - bezpłatny samochód służbowy na wyjazd do pracy - bezpłatne mieszkanie służbowe na terenie Niemiec - firma ponosi koszty przejazdu z kwatery w Niemczech na teren budowy ( paliwo ) - urlop wypłacany w Niemczech ( KASA SOKA BAU ) - składki społeczne odprowadzane w Polsce A ponadto : - podatki naliczane i odprowadzane w Niemczech ( możliwość uzyskania zwrotu podatku ) - koszty dojazdu z Polski do Niemiec do pracy można odpisać od podatku niemieckiego - istnieje możliwość uzyskania niemieckiego zasiłku rodzinnego kontakt tel. 32 4150153

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku