Szukamy pracownika fizycznego do produkcji opakowań nawojowych - Goleniów
Agencja Zatrudnienia KS Service
Goleniów
‎12 godz. temu
source : infoPraca

Oferujemy :

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie, które zwiększamy po próbnym miesiącu
  • wczasy pod gruszą
  • szkolenie wdrażające
  • pracę w zgranym zespole
  • wolne weekendy
  • Wymagania :

  • pierwsze doświadczenie w pracy przy maszynach / urządzeniach
  • umiejętność pracy zespołowej
  • punktualność
  • Zadania na stanowisku :

  • obsługa urządzeń do produkcji opakowań nawojowych - wywijanie blach, wykrawanie na prasie
  • układanie gotowego produktu na palecie
  • Pracujemy od poniedziałku do piątku od 06 : 00 do 14 : 00.

    Zakład produkcyjny znajduje się w bliskiej odległości od przystanku autobusowego, który obsługuje linie : 77, 96, 522, C.

    Benefity :

  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Dofinansowanie Wakacji
  • Zgłoś tę pracę