Spawacz TIG – maszyny do przemysłu spożywczego
Covebo Work Office
Wroclaw, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Spawacz TIG maszyny do przemysłu spożywczegoFirma Covebo Work Office (nr KRAZ 1145) poszukuje dla swoich klientów na terenie całej Holandii spawaczy TIG do spawania i składania części i podzespołów maszyn przeznaczonych głównie do przemysłu spożywczego.

Opis stanowiska : - spawanie blach i rur ze stali nierdzewnej,- czytanie dokumentacji technicznej,- obsługa narzędzi ślusarskich,- przygotowanie elementów do spawania poprzez ich cięcie, wyginanie, prostowanie, czyszczenie i sczepianie.

Wymagania : - minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,- aktualne uprawnienia spawalnicze,- znajomość rysunku technicznego,- komunikatywna znajomość języka angielskiego,- prawo jazdy kat.

B.Kompensata i korzyści : - umowa zawarta na warunkach holenderskich,- stawka od 520 do 560 euro netto / 40h (kwota po wszystkich odtrąceniach),- wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto,- zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe,- pomoc w organizacji transportu do Holandii,- pełne ubezpieczenie podczas pobytu,- opieka koordynatora,- stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku